Prosinec 2010

Junjou romantica PS2 hra

29. prosince 2010 v 14:50 | Hikate |  Junjou Romantica zajímavosti
hra
HEJ! Takovou hru chci! :D Proč ji neprodávaj v čechách? T-T

Haku - Vybarvená manga

29. prosince 2010 v 11:49 | Hikate |  Hikate
Takže vybarvila jsem jeden obrázek, Haku, z mangy ^^ Můj prvně vybarvovaný - takže doufám, že se vám bude líbit :)))

Je to z nové mangy, takže kdo jí nečetl, tak se do celýho článku dívá na své vlastní nebezpečí :)

Tv Tokio v čechách a plány na legendární yaoi movie!

28. prosince 2010 v 17:19 | Geniální plánovači úchylné budoucnosti |  Blbosti
Dneska jsem se s Hikate daly do řeči v komentech na facebooku...a dostaly jsme se k tomu,že v čechách je málo anime na televizních přijímačích.Občas hoděj nějakej film(Yu-Gi Oh:Pyramida světla:D) a pak dávaj Pokémon Diamant a Perla.Přiznejme si,kdo se vydrží dívat i na tuhle sérii,která je úplně stejná,jako ty předtím,až na to,že Ash trochu změnil hadry,se musí zbláznit nebo být úplný fanatik.Takže jsme se s Hikate rozhodly,že založíme Tv Tokio v ČR!Jo,je to divný mít Tv Tokio,když nejsme v Tokiu,ale ten název je cool.A budeme tam hold dávat jen a jen anime.Ale to hlavní!!!!Budeme muset natočit yaoi film.Bude v hrané i kreslené verzi.
Vysvětlím vám proč.Obě jsme udělaly tu chybu,že jsme se podívaly na Gohatto:Tabu samurajů.Řeknu vám,být ten film o hodinu delší,tak jsme obě slepé.Je to naprosto unavující a ani ty hlavní aktéři nejsou hezký.Já si teda popravdě myslela,že je to film jenom o boji,ale za chvilku koukání,kdy tam mluvěj jenom o malých chlapcích a ani jednou nebojujou mě to přešlo:D takže ano,celé se to točí kolem toho,že skoro celý dům samurajů jsou homosexuálové.A ten hlavní hrdina "strašně krásný a rozkošný" tam balí koho potká.Do toho vám tam občas hoděj nějakou strašně moudrou připomínku,kvůli který možná stihnete usnout,protože jsou to jen bílý písmenka na černým podkladu a ten chlap v pozadí,co to čte už asi taky spí.A nebo čekáte,že se něco stane,ale ono nestane,myslíte si,že ten chlap řekne něco důležitýho,ale místo toho má hodinovej monolog a pak jenom řekne:Miluji vás.:D
Tady je trailer.V něm to vypadá awesome,ale do týhle minuty a něco,jsou zahrnutý snad všechny akčnější scény ve filmu:D

A tak jsme se prostě po tomhle děsu rozhodly natočit ten nejvíc awesome yaoi film:D
A co tedy musí obsahovat:

Sexy samurajové
ghhrrřč
+

Neko ouška(nejlepší jsou samurajové s neko oušky:D)
fdeefgg

+
Naši sexy neko samurajové se dostanou do bytu Junjou Terrorist
dffgghgzg

+

Hlavní zápletka se bude točit kolem Soubiho a Ritsuki,kteří se tam znenadání obejví a budou celej film okecávat i když se spolu nakonec daj dohromady.
vfgvdrr

+

A pak tam přijdou všichni hezcí kluci i ti z neyaoi anime...


hbhhjhn

vbbhhghg
cvvvfg
+
No a bude z toho mega gang bang yaoi finále.
bfbbhfd

Sleep well, my little Uke...

28. prosince 2010 v 13:51 | Hikate |  Hikate
Takže, jelikož je téma týdne yaoi (Můj článek na téma týdne) a já jsem yaoistka co v životě nenakreslila žádnej yaoi obrázek (jo fakt), tak jsem se rozhodla něco nakreslit. Ale jelikož jsem nebyla schopna nakreslit nějakou dobrou a přitom né moc sprostou polohu, rozhodla jsem se udělat obrázek "po aktu". No takže jsem si nejdřív nakreslila ručně na papír obrázek a chystala se to tak nechat, ale moje kamarádka mi řkal, že je to divný a kamarád nepoznal, že má zavázaný oči a tak jsem se to rozhodla vybarvit. Nejdřív jsem si obrázek oskenovala, pak udělala Lineart v Paint.Netu a nakonec jsem otevřela OpenCanvas, kterej mám už asi měsíc, ale jelikož mi nějak blbne a stává se mi, že se nějak vypne, tak jsem v něm ještě nekreslila.
No a začala jsem vybarvovat. Vypadalo to hrozně, ztrácela jsem naději a vtomse Canvas vypnul :D Málem jsem s tím sekla, ale rozhodla jsem se to udělat znovu a ukládala to hodně často. Párkrát se mi vypnul, ale mě se to povedlo vždycky napravit a dopadlo to nad očekávání :D Líbí se mi to. Poprvý jsem kreslila polonahýho kluka a no se mi to celkem povedlo... MUHEHEHE! No tady to máte - první s "nesilným" Lineartem a druhý je už s tím normálním.

bez lineartu
uke s line
(Tasumi-san je má přezdívka na DA)

Takže je to yaoi po aktu, tak mě prosím neukamenujte za to, že je to Shonen-ai :D

Tak Yaoi?

27. prosince 2010 v 14:32 | Paia |  Paia
ghjj
ffgg

Doufám,že se tímhle článkem nikoho nedotknu.Snad nebude moc poznamenaný tím,že já yaoistka nejsem^^
Když jsem s anime začínala o ničem jako yuri nebo yaoi jsem neměla ani páru(o hentai jsem věděla ještě dřív než o anime jako takovém,kreslené porno se před vámi v pubertě neschová:D).Jenomže pak se kolem mě s přibývajícími anime na kontě začaly hromadit i fan obrázky polonahých(no...vlastně i nahých) kluků,kteří se k sobě přinejmenším velice něžně tulí.Stačilo pár kliknutí a strýček google na mě vychrlil ono slovo:Yaoi.A upřímně to nebyl hned styl,ke kterému bych tíhla a chtěla mu zasvětit svůj život.Ale snad působením Baru-chan(kterou tímto zdravím po dlouhé době:D),se kterou jsme se podívaly na Papa to kiss in the dark,jsem se o tuhle tématiku začala zajímat víc.Nikdy ne fanaticky,nebo super fanouškovsky,jen jsem chtěla vědět,co na tom ostatní mají.Krásní kluci.Krásná láska.Dejte to dohromady,výsledek je to,co si většina dívčích srdcí žádá(u klučičích srdcí jen vyměňte u hlavních aktérů pohlaví a dostanete 100 bodů k dobru).Holky se vždycky diví,proč se klukům líbí...řekněme to rovnou,lesbičky,které se mají rády tak,aby to oni mohli vidět.Mnohé je za to linčují a odkazují na to,že myslí jen přirozením.Co ale pak říct o dívce,která se dívá na to samé,jen s kluky(a tak trošku kreslenými)?Abych vám přiznala celou pravdu,mám tu tří gigabajtovou složku yaoi.Stahovala jsem jí kvůli Naruto obrázkům a pro inspiraci.Když je vaše nejlepší kamarádka s menšími sklony k yaoi,tak kreslíte obrázky a možná napíšete i nějakou tu povídku(ale o tom nikdo nevíte,jasný?:D).Jen se toho většina nedostane na denní světlo.Zaprvé si jako yaoista nepřipadáte a jste do toho tak trochu navezeni a krom toho,slýchat kolem sebe jen nechativní ohlasy na to jak "se ti dva teplouši cumlaj" vám taky nepřidá.Takže já vám řeknu,jak jsem na tom s yaoi.Není to přímo žánr,co by mě zvedal ze židle(stejně jako Yuri a Hentai už ani zdaleka tolik ne co dřív) ale nemůžu odsuzovat ty,co jej mají rádi.Vlastně je i celkem chápu.Co ale nemůžu ani cítit,jsou ti homofobní parchanti.Jsem za práva gayů a lesbiček,budu je podporovat,už jenom proto,že jeden takový pár v rodině mám a jsou to opravdu skvělí lidé.A myslím,že pokud neudělají nic špatného,není důvod,aby je lidé odsuzovali proto,že jsou jiní než oni.A tím pádem vlastně fandím i yaoi a yuri párům.Jen do toho!

Očekávané téma týdne - Yaoi ^^

27. prosince 2010 v 13:07 | Hik |  Hikate
muehehe
Konečně je téma týdne yaoi! Muhehehe ^^
A jelikož jsem silná yaoistka, tak musím neco napsat n_n
Takže k yaoi jsem se dostala náhodou přes Junjou Romanticu. Viděla jsme první díl a hned jsem do tohoto yaoi zamilovala =^w^= Usagi-san byl prostě dokonalý bishonen a mě zajímali další a další díly ^^ A tak jsem nějakou dobu zůstala jen u Junjou, když jsem náhle v knihkupectví narazila na Gravitation mangu. Gravitation jsme slyšela, ale nikdy jsem ho neviděla... A tak jsem mangu začala číst a byla do ní zažraná. A když dlouho žádný díl nevycházel, tak jsem si stáhla anime n_n Manga se mi sice líbila víc, ale i v tom anime něco bylo :P No a pak jsem narazila na Kire papa - to jsem nejdřív nedokoukala, ale po dlouhém yaoi půstu na to zase skočila a světe div se - začala jsem být yaoistka. Dokoukala jsem Papa kiss in the dark. A stáhla nějakou chvíli potom jsem si stáhla i Sensitivko ^^ Líbilo se mi a tak jsem vyhledela i mangu. A právě u ní narazila na spouuuustu yaoi mang a četla je každý den :D Celý dva týdny jsem po škole nedělala nic jinýho, než to že jsem četla yaoi mangy xDDDD Málem jsem z toho zešílela a ve škole mě chytal amok, z každýho náznaku yaoi :D Kluci se začali prát a já vždycky zaječela:"YAOI!!"
Bohužel, kdykoliv to uslyšeli, tak se naštvali a prát se přestali :D Smůla. No a pak jsem si stáhla anime jako je třeba Boku no Pico nebo Shonen Maid Kuro-kun - ani jedno se mi opravdu nelíbilo... Jediný co mě OPRAVDU dostalo, bylo v druhém díle Kuro-kuna to jeho:"I´LL FUCKING KILL YOU!" nakonci :D No pak jsem našla lepší yaoi jako je třeba Koisuru Bokkun ^^ To se mi líbilo.
No myslím, že teď už jsem piořádná yaoistka, neboť jsem teprve nedávno začala dělat jednu věc - párovat kluky z anime, kde žádné yaoi není. Takže jsou teď u mě obvyklé páry jako SasuNaru nebo KakaIru a KakuHida :D
Jo, některé moje přátele to vraždí xD 

Pár obrázku - Shonen-ai, yaoi sem dávat radši nebudu :D

cute
cuteee
heh
Tenhle poslední je speciálně pro Kin ^^

Jak by se měl jmenovat?

26. prosince 2010 v 18:06 | Hikate-Hime aneb HH xD |  Hikate deníček
klggg
Vždycky chci napsat dlouhý článek. Nikdy ho dlouhý nenapíšu. Nevím proč... Když jsem ve škole, když do ní jdu, když z ní jdu. nebo když mám příležitost tak přemýšlím nad článkem, který sem napíšu. Ale mélokdy ho napíšu takový, jaký jsem napsat chtěla.
Hmmm... Teď ale k tomu, co jsem sem chtěla napsat. Už nějakou dobu si všímám, že jsem tak trochu "vzrostlá" do otaku a japonského světa. Nemyslím tak, že se dívám na anime, ale tak, že skoro všechny stránky, které na internetu navštěvuju, mají co dočinění s anime. Zkoušela jsem se dostat do HP komunity. Jak to dopadlo? Neusadila jsem se tam. Harry Potter je věc, na kterou mám chuť a náladu jen někdy - na anime vždy. Možná to taky bude tím, že Harry Potter je jen jeden, kdežto anime je fůra. 
Skoro všechny stránky na které chodím, mají co dočinění s anime (vyjjímka je např. Facebook atd.). Škola mě nebaví. Z matiky jsem teď dostala 4- a 4/5. Z Fyziky vůbec nevím co probírají... Jsem divná? Asi. Je pro mě utrpení chodit každý den do školy - hlavně kvůli Aj. Nesnáším naši angličtinářku - a ona mě. Furt mi nadává jak ájinu neumím a za každou chybu co udělám na mě řve, že mi takhle jedničku na výzo nedá. Mě nadává a směje se klukům, kteří čtou "Great" jako "Gríd" a "OK" čtou přesně tak, jak se to píše "takže žádný ou kej, ale ok". A já vím, že mi ji stejně nedá. Z Matiky mě taky čeká dvojka, z fyziky nejspíš taky, z dějaku asi taky a z čj si nejsem jistá. Na výtvarku jsem neodevzdala jeden výkres. Doufám, že mi ho učitelka dovolí odevzdat po Novém roku jinak budu mít z výtvarky dvojku na výzo - mám z VV samý jedničky a jednu pětku. UGH!
Vím dokonale, jakou hodinu máme AJ a jakou ne, jaký den jo a jaký den ne.
PO
ST
ČT
Tyhle dny ji máme. Utrpení pro mě. Ach jo.

No nic, jdu se dívat na nějaký pořádný yaoi :D      

Merry.....One Piece?:D

26. prosince 2010 v 11:32 | Paia |  Paia deníček
cvvvv
Tak Vánoce za námi(nebo mě ještě ty pravé Vánoce nepotkaly,já je mám až od středy:)).Ten zmatek poslední dny byl zlo.22.prosince jsem se zasekla v tramvaji a tím pádem nestihla bus domů a musela jet normálně,takže jsem v Plzni i Praze čekala dvě hodiny.V Plzni jsem dočetla Forresta Gumpa  no a v Praze jsem si jezdila sem a tam metrem(hej jako všechny zastávky směrem od Holešovic na Letňany jsou úplně nádherný,jenom já vždycky jezdím takovejma ghettama:D).O svých domácích Vánocích se tu radši zmiňovat nebudu...bude stačit když řeknu,že mamka má pořezanou ruku a brácha nohu v sádře(to měli i před svátkama ale jenom to dalo těm Vánocům ten správný šmrnc...:D).Pod stromečkem jsem toho moc nenašla,protože jsem chtěla samotný peníze,abych si našetřila na něco většího(teď už vám to říct můžu i když bůhví jestli se to splní,ale já už vždycky naslibovala takovejch věcí,že už by to jen zapadlo mezi ty ostatní nesplněný věci:D prostě bych se Sempaiem v létě chtěla jet do Paříže^^ ale na to budu potřebovat těch peněz ještě trochu víc a hlavně nesmím Sempaie stalkingovat a štvát:D).No ale i tak jsem něco málo pod stromečkem našla...tričko,ponožky,rukavice ale hlavně...manga Hamlet a ONE PIECE GREEN:LOST PIECES!Je to Data book k One Piece,obsahuje náčrtky,kompletní shrnutí světa One Piece,poznámky...sice v japonštině,ale to nevadí,ten pocit že něco takovýho máte je neuvěřitelnej.:D
Takže jsem teď hrdý One Pieckař...jenomže ne tak hrdý,jak bych chtěla.Pustila jsem se totiž do anime,které mě po třech dílech přesvědčilo,že všechny ostatní jsou až daleko za ním.Myšlenka,grafika,příběh,charaktery,hudba,emoce a mnohem víc,to všechno narváno pod jedno jméno:Fullmetal Alchemist Brotherhood.Strašně se těším,až tu budu moct napsat recenzi.Já totiž byla strašně dlouhou proti FMA,protože jsem viděla jeden díl a nebyl moc akční prostě takový vykecávání...ale teď vím že ono i to vykecávání je tam strašně fajn(budu se smažit v pekle za pohanění jména bratrů Elriců!!).Takže do středy,než si odjedu užít poslední dny volna směr Sempai,kašlu na učení a budu koukat na Ocelového alchymistu.A pak asi na High School of the Death.A pak na spoustu dalších anime co tu mám:D

LOL rozhovor xD

26. prosince 2010 v 11:20 | Hikate |  Hikate
Já si nedokázala pomoct :D Víte asi měsíc před Vánocema jsem si povídala na Facebooku s kámoškou a dopadlo to velice "zajímavě" :D
lol

:D Ten její pedobear mě rosekal xDDDD
(BTW: To Koko a Pico a Chiqita - bavíme se o jednom příšerném yaoi jménem Boku no Pico (1,2,3)

Takže takovej můj animelist, abych v tom neměla bordel :D

26. prosince 2010 v 10:17 | Hikate |  Hikate
Takže jsem se rozhodla, že si udělám takovej anime list, abych to měla v pořádku :D Chtěla jsem to udělat dřív, ale nestihla jsem to (kopírované z mého profilu na Konoze :)) :D

Viděla jsem...

Naruto
Nana
Shaman King
Pokemon
Digimon
Bleach
D.N.Angel
Junjou Romantica
Death Note
Soul Eater
Boku wa imotou ni koi wo suru
Cesta do Fantazie
Zámek v oblacích
Princezna Monoke
Vampire Knight
Chobits
Elfen Lied
Ouran High School Host Club
Byousoku 5 Centimeter
Air
Kire papa
Gravitation
Kousek Papa kiss in the dark
K-ON
Lucky Star
Bokura ga Ita
Shugo Chara
Oban star racers
Lovely Complex
Gakuen Heaven
Gravitation
Loveless
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Okane ga Nai
Tenjou Tenge
Hetalia
Kigeki
Haru wo Daite Ita
Sensitive Pornograph
Maiden Rose
Boku no Pico 1/2/3
Shonen maid Kuro-kun


Chci vidět...

Kuroshitsuji I/II
Fairy Tail
One Piece
Reborn!
Durarara
...
(když si na něco vzpomenu, tak doplním)

Rozkoukáno...

Romeo a Julie
Green Green
Yamato Nadeshi Shichi Henge
Rosario to Vampire
...

Než něco ztratíte, neuvědimíte si, jak moc to milujete...

26. prosince 2010 v 10:00 | Hik~chan |  Hikate deníček
hihi
Ohayo mina-san~!

Jak se vám líbily Vánoce? Mě poměrně dost... I když jsem dostala - oblečení, oblečení, oblečení a zase oblečení... Rodiče i sestra dostaly stejný nápad...ale kde mám nějaký anime věci?
Ty dostanu v pondělí, muhehehe... Mímu tátovi se totiž nechtělo na poštu, takže tam jde až v PO :D Muhehe...


No k nadpisu - Já neztratila člověka, já ztratila Skype!  TT-TT Nešel mi skoro dva tejdny a mě už nebavilo se všema kecat na Facebooku. Žádná Dawn ani Bára, ani nikdo jinej... T_T Ale včera se mi Skype povedl nahodit! :D Jahů! ^^

Jinak víte, že na blog.blog.cz anketa na nové téma týdne a je tam i yaoi? :P
Takže yaoistky - hlasujte, máte na to poslední den ^^

Osudová Hvězda 17.díl - Konečně "doma"

24. prosince 2010 v 15:30 | Hikate |  ○Osudová hvězda
OH
Deidara svíral Minaminu ruku a rychlým krokem se blížil k náměstí. Minami byla stále v šoku z toho, že si dokázala splést dům svých rodičů a proto se nechala Deidarou unášet dál.
Za malou chvíli došli na náměstí. Minami konečně procitla a začala se rozhlížet kolem sebe a uvědomovat si pocit déja vú. Tady už byla... Určitě. Deidara si všiml, že děvče zase vnímá.
"Tak už sis konečně vzpomněla?"zeptal se. Minami se na něj zvesela podívala.

Shimeji

24. prosince 2010 v 13:30 | Hikate |  Blbosti
shimeji
Shimeji jsou něco jako chodící postavičky na vašem počítači. Nejoblíbenějším vzorem jsou anime a manga postavy a pro to sem píšu.
Nahoře můžete vidět mou plochu v přívalu shimeji ^^ Hihi, je sice pravda, že si mi kvůli tomu totálně sekl comp a musela jsem ho restartovat, ale i tak to stojí za to :)
Taky byste je chtěli mít?
Ano?
Samozřejmě že vám to ukážu - je to totiž Vánoční překvápko ode mě ^^

Co vlastně Shimeji dělají?

Lezou vám po obrazovce, po otevřených oknech, rozmnožují se a dělají nejrůznější činnosti.  Není to sice nic moc, ale i tak vám to dokáže rozveselt den :D

Kde Shimeji stáhnout?

Na Deviantart je stahuju já. Doporučuju jít sem, je to galerie skupiny "Shimejis".

Jak Shimeji stáhnout?

Takže až najdete Shimeji, které/ho si chcete stáhnout, tak jsou dva způsoby, kterými jde Shimeji stáhnout, u každého autora je to jiné.

1. První způsob jak Shimeji stáhnout je jednoduché stažení rovnou z DA - obrázek níže.

hhh
Bývá to buď ZIP nebo RAR. Pro stažní na to jednoduše kliknete a uložíte tam, kde to chcete mít.

2. Druhý způsob je odkaz v popisu obrázku.
mmm
Je tam napsané buď link (odkaz) nebo here (tady). Dostanete se na stránku kde Shimeji stáhnete (nejčastěji Megaupload a Mediafire).

Co teď?

Na místě, kam jste soubor uložili se vám objeví Zazipovaný nebo Rarový soubor. Ten odzipujeme (pravé tlačítko myši Extrahovat - nebo něco podobného) Objeví se tam jedna nebo více složek ale je to to samé (pokud je to jedna složka tak na ní kliknete a máte tam to samé, cobyste měli bez téhle složky)
shimeji hiji
A shimeji zapnete, když kliknete na tu obrazovku ^^

Jak Shimeji smazat?

smazání
Kliknete na něj a objeví se buď čtverečky nebo japonská kanji znaky :D Ale když na to kliknete, tak se shimeji smaže ^^Doufám, že se vám návod líbí a shimeji taky :)))

Moje fotky:
hihi
Hihi, takovýhle moment se u Francisse a Arthura jentak nevidí ^^
heh

Jsou prostě sladcí ^^

kujíí
Nevím proč, ale kdykoliv vidím, že tohle Kiku dělá tak musím zaječet:"Kyááá!" ^^

Kanada
Kanada-kun ^^

japan and china
Ujííí! ^^

Vánoce jsou zpátky... I s Coca-Colou navrch! ^^

24. prosince 2010 v 11:02 | Hikate |  Hikate deníček
hih
Veselé Vánoce! ^^

Dnes je 24.prosince což znamená, že jsou Vánoce!
Svátky klidu, míru a i těch dárků.

Takže pokud dnes Vánoce slavíte, tak vám přeju ať si je pořádně užijete ^^


Na Hikate-Paia můžete čekat nějaké ty články - asi tři články (překvápko, 2 Osudové hvězdy a nějaké obrázky a videa)Takže si Vánoce užijte!!!

We wish you a merry christmas od Axis Powers z Hetalie ^^

24. prosince 2010 v 11:00 | Hikate |  Ostatní Anime

Úžasnej song, vždycky mi zlepší náladu :D


Co bolí nejvíce...

20. prosince 2010 v 18:29 | Paia |  Paia
pain
Už podruhé se pouštím do tématu týdne,protože myslím,že na tohle téma bude vždycky co psát.

Kdo může napsat,že zažil bolest na duši?Každý i nikdo.Myslím,že v mém životě bylo pár opravdu bolestivých chvil,ale ani jedna nebyla tělesná.Někdy to bylo,protože mi někdo rozvrátil ideály.Zničil sny.Potopil mě.Zradil.Už teď to zní jako výčet z Hraběte Monte Christa.
Podle mě je ta největší z bolestí ta,kterou nemáte komu říct.Ono v některých chvílích je i celkem jedno,jak na to druhá osoba zareaguje,protože vy CHCETE vůči tomu být slepí.Ale jen to,že to ze sebe dostanete vás přinutí přemýšlet nad tím(nemluvě o tom,že se zbavíte toho tíživého pocitu).Pa přijde ta těžší část.Smíření.Někdy trvá nekonečně dlouho,než si připustíte,že to,na čem vám záleželo už není a v duši vám zůstane opravdu jen ten bolestivý šrám,jako závoj,který zahalí všechny ostatní krásné vzpomínky a nedovolí vám znovu pohlédnout na svět takový,jaký doopravdy je.Všechno se zdá tmavé a vy nevidíte to,že vás čeká budoucnost...sice nemusí být úžasná a snová,bude jen taková,jakou si jí uděláte a možná tu bolest zažijete znovu,ale jenom to,že vstanete a pokračujete vám zabrání v tom,aby vás vnitřní temnota a pálivá bolest,když brečíte v noci do polštáře pohltila.Někdy to chce čas.Někdy pomocnou ruku.Někdy jen být prostě sám.Ale nikdy to není jednoduché.
A tak já jen ostražitě čekám.Pokud to půjde,pokusím se oné bolesti vyhnout.Jestli ne,prostě to tak bude.Je to jako nemoc,na kterou nemáte protilátky.Ale vždy se dá léčit stejně a jednoho dne odezní.A to hlavní je,že není smrtelná...pokud se jí postavíte.

Dárky, dárky a dárečky... ^-^

20. prosince 2010 v 13:18 | Hikate |  Ankety
xmas
Ohayo!

Vánoce se blíží rychlostí Žlutého blesku z Listové a proto se dnes v této anketě budu ptát na to jedno, na co čekají všechny děti - No přece na Ježíška! ^^
Tak co, nosí vám stále dárky Ježíšek a nebo je dává rodičům, aby si "ti straší" mysleli, že Ježíšek neexistuje?

A máte už všechny dárky nakoupené?

A samozřejmě...

Co si VY přejete k Vánocům?

 A těšíte se vůbec na Vánoce?

Moje odpovědi jsou - Dárky mi nosí napůl sám Ježíšek a napůl je dává rodičům, mám. no a přeju si spouuustu anime a mnaga věcí, ale jinak nic spešl.
A ano těším se :)

A co vy? ^^A napád se konečně vyvedl... ^^

19. prosince 2010 v 15:00 | Hikate |  Hikate deníček
Kushi
Pamatujete, jsk jsem psala několik dlouhých článků na téma: "Cosplay Uzumaki Kushina"?
No vypadalo to s ním dost bledě, jelikož mi máma nakonec řekla, že mi stroj nepučí a já začala ztrácet naději...ALE!
To by nebyla Hikate, kdyby si neporadila, že? :D
Takže, když jsem byla s kámoškou v H&M tak jsem tam narazila na menší, černý župan... Vypadal jako ten horní díl co ke Kushině potřebuju - bohužel byl černý a bílý neměli... Ale i přesto mám plán! Muhehehe...
Už jsem si dokonce objednala dlouhou rudou paruku, jenže... Tu pravou, rovnou rudou jsem nenašla, takže má 58 cm a je na konci kudrnatá a proto...

Může se paruka žehlit, žehličkou na vlasy?


Prosím, kdo s tím má zkušenosti, tak kdyby mi napsal, byla bych mu moc vděčná ^^
No a dneska jsem dodělala ninja boty...
Tady je něco jako seznam, co na to potřebuju :D

  • Paruka, dlouhá, rudá (objednáno)
  • Bílý krátký župan (hledá se)
  • Dlouhá tmavě modrá stuha (hledá se)
  • Delší tmavě modrý šátek, nebo látka (hledá se)
  • Tmavě černá, popřípadně tmavě modrá mini-sukně (hledá se)
  • Černé nadkolenky(hledají se)
  • Ninja boty, černé (mám!)
Takže víc jak polovinu nemám, ale myslím, že to nebude zas tak těžké najít ^^

Takže arigato za přečtení a budu ráda za vaše tipy :)  

Trochu od věci...

15. prosince 2010 v 19:06 | Hikate |  Hikate deníček
hrrr
Vím že to tu nemá co dělat ale...

Když jsem byla malá a na první stupni základní školy, měla jsem strašný respekt(a strach) z těch, co jsou ze stupně druhého. Nikdy bych o nich neřekla nich špatného, před nimi. Teď už na druhém stupni jsem a vůbec se nedivím dospělým, že nadavají na děti...
Jednou jsem si takhle stála u automatu. Předběhlo mě stádo krav z devítky (ti minulí deváťáci byli super, ale tohle? O_O), všechny byli menší, nebo stejně velké jako já a dívali se na mě, jako bych byla monstrum. Asi kvůli oblečení - měla jsem červené, útlé triko s dlouhým rukávecm a tmavě modré roury. Ony byli oblečené jako z nejdrašího obchodu a přitom vypadaly hrozně x_X Když už leklé legíny, tak k dlouhýmu triku - né aby vypdala jak CHLAP - baleťák... No, ale to jsem psát nechtěla.
Totiž, když mě tyhle ...  předběhly, řekla jsem si --no co, stejně mám času dost, chytřejší ustoupí --- no a takhle tam stojím, když mě předběhly nějací čtvrťáci. Když jsem jim chtěla říct (jo slušně) aby odešli, tak si na mě ještě otvírali hubu.

Jo mluvím jak feministka, ale štve mě to. Vidím prvňáky co mají Iphone a i nějaký, co si dovolujou na starší. Jsou to hlavně ty z Montessori - hrůza, děs děti. Montessori jest placená škola - a tím pádem i nafoukané děti. Jednou jsem s kámoškou dostala za úkol, donést tam nějaký letáky, jedné učitelce. Tak jsme šly do levého křídla školy (naše škola má dvě křídla a "prostředek" - v levém je Montessori, v pravém Ekonomka a uprostřed je normální základka). Nikdo tam nebyl, až na jednoho kluka, co tam seděl v křesle a četl si.
Zeptaly sme se ho na tu učitelku a on nám ještě začal nadávat, co tam děláme :X No a pak tam přišli další "fracci" a začali se nám posmívat a nadávat nám. Já mám děti ráda, ale těmhle jsme měla chuť dát facku.
No nakonec jsme tu učitelku našli a nenápadně si to tam prohlídly - každá učebna dokonale vybavená, tím nejmodernějším zařízením. V každé třídě je nějaké zvíře (morče, králík, želva atd.). Mají tam místnosti kde je např. Orovská plazmovka s DVD, kde si můžou o přestávkách, přehrávat filmy a nebo se dívat na televizi a nebo také místnost s počítači - jo tu má snad každá škola, ale pro malé děti, které si tam můžou jít kdy chtějí?
Hodinu, kterou budou zrvona mít si můžou vybrat atd.

No řekněte mi, jak mají být s takovouhle děti nerozmazlený?
Já sama jsem v první třídě byla ráda, když nám učitelka z domova přinesla plyšáky, se kterými jsme si mohli hrát!

Nevím proč píšu takovýhle článek - asi mě to jen dostává...