Duben 2011

Silent Hill Série

28. dubna 2011 v 20:03 | Paia |  Silent Hill série

Silent Hill
Silent Hill 2
Silent Hill 3
Silent Hill 4
Silent Hill 5
Silent Hill 6
Silent Hill:Origins
Silent Hill:Shattered memories


Yay ^^

22. dubna 2011 v 19:58 | Hik~chan |  Hikate deníček


Vstupenky na Advík předobjednány! ^^
Už se tam nemůžu dočkat >w< Půjdu tam se svojí neotaku kamarádkou :) Byla to pro ní malá prosba a ona se teď tam dokonce těší! :))) (jen tak pro zajímavost, ví o anime stejně jako normální otaku, jelikož jí o všech anime náležitě vyprávím a i přesto se na anime nedívá :D)
Hmm~♥
Cosplay-e vymyšlené - skoro :D
První den na 100% Kushina ^w^
Potom no jestli bude matsuri, jako minule (jak jsme viděla, ale nebyla) tak půjdu v kimonu.
Potom budu asi school girl a neko girl, uvidíme :D Ale fakt se nemůžu dočkat n_n
Škoda jen že do shonen-ai místnosti budou pouštět určitě až od patnácti T.T
To mě přivádí na jednu vzpomínku. Jednou jsem se začala hrozně blbě smát a náhle přestala a řekla jsem si v duchu:"Proboha netlem se jako vymaštěná třináctiletá puberťačka"
^w^"
(budeme dělat že přesně tohle nejsem :D)

No nic jdu se najíst :D Sayonara
/Napište kdo jde na Advík taky, můžeme se setkat :)/


SuiSaku pictures

20. dubna 2011 v 19:47 | Hik~chan |  Naruto Obrázky
Zvláštní pár, ale mě se hrozně líbí >w<Ezio,its me,Mario!

19. dubna 2011 v 20:09 | Paia |  Paia deníček

Kill Borgia capitain!
Reduce distance to your target!
Desynchronization!
Já to dohrála!Já dohrála ASASÍÍÍÍÍÍNA.Všichni jsou přesvědčení,že byli v minulým životě Kleopatra.Já byla asasín(jo,píšu to tak schválně).Víte,já byla vždycky antiASSASSINCREEĎAN.Měla jsem první díl,nedohrála ho.Z toho jsem usoudila,že druhej díl bude stejná blbost jako ten první.A pak mi Sempai půjčil AC Brotherhood.Poslední tři dny jsem jen hrála.A to opravdu myslím JEN hrála.Ze začátku mi to nešlo.Ono mi to vlastně nejde pořád...ale už to mám v ruce.Hlavně mi z toho neuvěřitelně hráblo.Chci se podívat do Říma,Florencie,Benátek a číst Machiavelliho.Sekai-ichi Hatsukoi epizody

19. dubna 2011 v 19:47 | Hik~chan
>w< Je to tady!!!! ^^

...
(dole si přepínáte na part 1 a part 2 ^^)

Alucard cosplay

18. dubna 2011 v 19:17 | Hik~chan |  Hellsing obrázky


Dost povedený ><

Smile please

13. dubna 2011 v 16:03 | Hikate |  Ostatní Anime


Anketa/Soutěž ~ Nejkrásnější ženy/dívky z anime&mangy

6. dubna 2011 v 19:35 | Hikate |  Ankety


Napadla mě zajímavá anketa nebo spíš soutěž - Nejkrásnější anime/manga ženy a dívky.
Ale né jako jednotlivé, ale v anketě dole je na výběr anime/manga. Proto množné číslo.
Aneb budete hlasovat pro anime/mangu ve které jsou podle vás ženy a dívky nejkrásnější ^w^

Budu ráda, když budete hlasovat v anketě ^^

-Poté bude hlasování o mužích a chlapcích :D

Nové anime

6. dubna 2011 v 16:05 | Hik~chan |  Ostatní Anime
Zde můžete vidět nové anime, které v Japonsku vyjde 8.4.
Přijde vám kresba nějaká povědomá?
Ano, znalým yaoistkám určitě nebude problémem poznat, že tento styl kresby má Shungiku Nakamura, mangaka jenž nakreslila populární mangu Junjou Romantica :3

Jméno anime(mangy) je Sekai-ichi Hatsukoi.

Taky se tak nemůžete dočkat? ^^

Stránka pro anime hudebníky^^

5. dubna 2011 v 20:48 | Paia |  Zajímavé linky


Všimli jste si,že spousta lidí,co má ráda anime a věci okolo,je zároveň i hudeníky?(možná se i vy,stejně jako já rádoby flétnistka řadítě mezi ně;)).A už vás někdy dohánělo k šílenství,jak hledáte noty ke své oblíbené anime písničce a nemůžete je za boha najít?Věřte,ona to není lehká práce,nejlepší je hned ze začátku zkusit zadat do googlu co chcete najít za písničku,k tomu připsat sheets a hodit to hledat v obrázcích.Vaše šance na úspěch je asi tak 30% a věřte,že se při tom někdy pěkně navztekáte(JAK MUSIM SE REGISTROVAT??!JÁ TO CHCI HNED!!!).A tak jsem tu ze svého archivu vyhrabala jendu stránku,kde jsem doteď našla prakticky všechno,co jsem potřebovala.Žel bohu,noty na kalvír jsou mi většinou an flétnu k ničemu a tak musím spoléhat na tříhodinové bezduché pískání než najdu správnou notu,ale pro vás všechny ostatní by to mohl být přínos;)

Only silly

3. dubna 2011 v 19:07 | Hik~chan and Báa |  Hikate jednorázovky
Takže, tenhel rap jsme měli povinně udělaat na Aj. Téma bylo volné, takže jsme s kámoškou prostě něco složily :DDD A myslím, že se nám to povedlo i učitelce se to líbilo ^w^
_______

Only silly

we are silly,
we are bad,
but you are, lot of that
we are making a rap,
so dont sleep,
only sit,
dont be sad.

We can do it everyday,
because we are supermans

we are raping
we are gods
dont be silly
come with us!

when anybody sing halelluyah,
when anything dance step by step.

we shout across the world
and feed our cat

Now we are sitting opposite each other. -
I´ve got suprice for you- i am your father

no i am kidding i am your mum
Dan i love you son

Ztráta iluzí - změněno

3. dubna 2011 v 18:35 | Hikate |  Hikate jednorázovky
Takže trošku jsem to změnila a prodloužila ^^
_________________________________________________
Znala jsem ho. Znala jsem na něm naprosto všechno.
Jeho horkou kůži, měkké rty, i jeho svůdné, jiskřivé a hlavně blankytně modré oči. I tu vůni kolínské, smíšenou se zápachem nasládlého kouře od cigaret, která mě vždy nepříjemně dráždila a přitom i přitahovala.
Dokonale si vzpomínám na jeho ladné pohyby, smíšené s kapkou roztomilé neohrabanosti. Když jsem s ním mluvila tak se vždy díval do země a přitom si podupával nějakou oblíbenou rockovou skladbu, s jeho stále rozcuchanými, černými vlasy i s jeho ledabylým oblékáním, jakoby na sebe ráno naházel oblečení a byl přitom věčně rozespalý.
Stále mám v hlavě pocity, které jsem s ním prožívala.
Lásku, přátelství, touhu…
Milovala jsem, když mi říkal "zlato" a přitom nasadil svůj krásný úsměv.
Zbožňovala jsem ho.
Nikdy jsem neměla představu toho, že se vezmeme a budeme mít spoustu dětí. Ale také jsem doufala, že by náš vztah mohl trvat věčně.
Mýlila jsem se.
Pamatuji se ten den, kdy se to stalo. Kdy jsem ho uviděla s ní…
Ten den se mi mé sny rozsypaly jako domeček z karet.
Ta úzkost, která mě tíží, je vzpomínka na jeho úsměv, když sem ho s ní našla. Nesnažil se nic skrývat. Vypadal, jako by ho bavilo mě ničit. Užíval si mou bolest.
Nezapomenu na to, kdy jsem viděla jeho zlomyslný pohled. Jakoby to nebyl on a nebo někdo jiný.
Ten pravý mě neopustil - ten pravý, kterého jsem znala, pro mě již zemřel.
Teplý podzimní vítr mě šlehal po tváři, a přifoukl ke mně vzpomínku. Zavřela jsem oči a snažila si ji co nejdokonaleji představit.
Byl teplý podzim, vítr rozfoukával barvené listí a to létalo po obloze. Seděli jsme v parku, drželi se za ruce a tiše jsme na sebe hleděli, pozorujíce své oči.
Jeho horká dlaň svírala mou a tím jí ohřívala. Připadala jsem si, jako by mě jeho dlaň chránila před celým světem. Zavřela jsem oči a nechala do sebe vsáknout ten krásný, teplý pocit.
Vítr mi čechral vlasy a já cítila touhu zůstat tu navždy, v tom parku, s ním.
Po chvíli jsem oči otevřela, ale bylo to jako probuzení do zlého snu. Nedíval se na mě a sotva vnímal že mě drží za ruku. V očích viděl jen ji - dívku procházející opodál. Dlouhé černé vlasy jí vlály kolem krásného těla, jako by byla bohyně větru.
Házela po něm očima a oplácela mu úsměvy. Říkala jsem si, že je to jen někdo procházející kolem, neznámý kolemjdoucí, jak jsem mohla vědět, že je to "ona", jeho milenka?
Otevřela jsem oči, a vrátila se do přítomnosti. Pohlédla jsem dolů pod sebe. Tekla zde tmavá, ledová voda. Vodu jsem vždycky nesnášela. Asi to bude pravý hrob pro mou duši. Ohlédla jsem se za sebe a viděla světlo z policejních houkaček a slyšela hlasy lidí, co mi říkali ať slezu dolů k nim. Usmála jsme se na ně a pustila se zábradlí. I oni jednou ztratí své iluze jako já.
Cítila jsem chlad a vše viděla zpomaleně, když se ke mně blížila vodní hladina. Oční víčka se mi zavřela a já pocítila znovu ten krásný pocit ochrany, ale rychle ho vystřídala zrada, která mě zasáhla. Ještě jsem si stačila vybavit jeho obličej, když jsem dopadla na vodní hladinu, potápěla jsem se rychle dolů a padala ke dnu. Tohle je můj konec. Umírám a na rtech cítím jeho hořkosladký polibek, který bych v nebi mohla mít, ale já se propadám do pekla…
Náhle cítím, jak mě někdo chytil a silou mě tlačil ven, z pekelného chřtánu. Snažím se mu vzdorovat, ale ruce ani nohy mě neposlouchají. A tak náhle a bez upozornění mě ovaje teplý - pro mě ledový vítr a já do sebe nasaju čerstvý vzduch. Můj zrak je zamlžený a bolí mě celé tělo. Snažím se pohlédnout svému pseudo zachránci do tváře, ale nevidím nic než hnědou šmouhu. Znenadání mě položí na zem a mluví na mě. Mrkám aby se mi zaostřil zrak. Pohlédnu do čokoládově hnědých očí, které na mě vystrašeně zírají. Očima mu sjedu k rtům, které na mě potichu mluvím, nevnímám co říká, pouze jeho sladký hlas. Usmála jsem se na něj.
Myslím, že můj život prozatím neskončil. Já své iluze ještě neztratila. Zamilovala jsem se znovu.


Konec

Nefunkčnost ep. Junjou Romantica

3. dubna 2011 v 8:24 | Hikate |  ○Aktuality
Ano můžete si všimnout, že epizody z Junjou Romantiky jsou nefunkční. Pravděpodobně byli smazány. Pokusím se najít online u nějakého jiného servu s videi. Nějakou dobu do potrvá...

Teď sem našla cz hardsub na Megavideu ^_^ Já osobně nemám megavideo moc ráda... Ale lepší neež nic, ne?