Červenec 2011

Můj Faith cosplay^^

23. července 2011 v 15:06 | Paia |  Paia deníček

Heheheeeee...musela jsem se sebestředně pochlubit:D
Jo,vím,že to tetování mám na špatným oku:D když já jsem prostě zvyklá si víc malovat to jedno "hezčí" oko,tak jsem to tam hodila.Jo a taky vím,že nejsem asiatka,ale to už víte taky...a taky vím,že ta fotka není kvalitní a bláh bláh bláh...ale víte co?Já jsem s tímhle cosplayem spokojená:)Paruku jsem si včera vlastoručne ustřihla,na tričko našila bílý tkaničky,rukavici s náloketníkem ušila ze starejch triček a vyřezávala si šablonu na tetování.Vlasy si stahuju starou punčochou a maluju se asi dvacet minut,přičemž se stihnu trikrát píchnout linkou do oka.A taky nemám tak super boty jako pravá Faith,ale v těch mejch se mi běhá báječně,i když si asi nelajsnu skočit z baráku na barák...vlastně jsem sesbírala odvahu tu fotku sem dát,protože mi jí pochválila Hikateee^^ Faith z Mirrors Edge bude můj cosplay na první den Advíku,dneska ještě s mamkou doděláme brnění na Lan Fan(a musím ještě podotknout že Sempai mi narýsoval a vyrobil fucking epic masku) a pak už se jen můžu těšit na to,až přijdu zase do toho naprosto jiného světa za hranicemi všedních dní...:) a nebojte,report bude,letos snad i s nějakými fotkami;)

Prázdniny jsou tady,prázdniny jsou tady....

11. července 2011 v 8:30 | Paia |  Paia deníček
Já mám prázdniny prázdniny YAHOOOO!
Dobře,budu se to snažit vzít hopem,za dvacet minut jdu na autobus^^
Jak mě asi znáte,celej tejden jsem měla moře času,ale neeee abych si něco přepřipravila(místo toho jsem se dívala na telenovelu,kde se hlavní hrdinka jmenuje Analia...nebo Analía,ale i tak je to vtipný jméno a ten seriál už tuplem:D).Jinak,pokud si chcete řivodit pravou letní náladu,doporučuju anime film Summer Wars,protože i dkyž venku prší a je tam mlha a v ní příšery co vás zatáhnou do svýho brlohu a udělají s z vás večeři(NE TO NENÍ INSPIRACE GANTZEM!),tak Summer Wars umí v pár minutách roztomile zvednout náladu tak,že mezi ty příšery půjdete trhat kytičky.
Ještě si vám rychle musím postěžovat:D:D:D na nadcházející Advík.Buď to jsem nemožná já nebo banky.Ale pojďme to svést na banky.Protože pořadatelé Advíku důrazně nedoporučují platbu přes českou poštu,jedu do nejbližšího velkýho("většího") města,abych to zaplatila převodem na účet.HA-HA-HA.V komerčce nic takovýho nevedou,protože účet není u komerčky.Well,this sucks.Tak jsem běžela do ČS*B(nebudu to tady uvádět radši přesně,aby si mě nenašli tajný agenti:D),venku chcalo a já si v tý předchozí bance zapomněla deštník a přišla na to až po dvaceti minutách,kdy ode mě někdo dostal dáreček ani o tom nevěděl...no každopádně v druhý bance by mi to teoreticky převedli,za zanedbatelný poplate pouhých sto korun^^ říkejte si co chcete,ale stovka za převod,když to normálně stojí 30,je dost.Ještě vzhledem k tomu,že chci ěnjaký kapesný na Advík mít.Takže co teď?No ano,pokud nemáte ve městě onu banku,u který účet je a nechce se vám dávat stovka poplatek,tak nezbyde nic jinýho než doufat v Českou poštu(která nám už týden a něco má dopravovat balíček,bohužel z Prahy je to k nám asi moc daleko,tak to tak trvá;)).Jen mě s tím celkem namíchli,protože loni i když byl Advík "organizační průšvih" a po jendom dni se to srovnalo,z tohohle už tuplem nemám dobrej pocit...navíc se bojim že se tam ztratí taková ta familiérnost spaní ve spacáku orga a podobně...že to tam bude jak na vojně:D jen tak mimochodem,budu mít pět cosplayů a jsem na sebe hrdá,protože jsem si velkou část z nich ušila tak nějak sama...nebo minimálně poscháněla^^takže za co půjdu?Faith z Mirrors Edge,Konan z Naruta,Lucy z Elfen Lied,Princezna Mononoke a Lan Fan z Fullmetal Alchemist.
A dneska se uvidím s Theouuuuuuuuuuu!V Praze čekám dvě hodiny na další bus a ona se ochotně nabídla(za úplatu neko ušima) že tam se mnou bude...no doufala jsem,že bude hezky ale jak tak koukám ven,tak už vim,kde King bral svojí inspiraci pro knížku MLHA.
Žijte tu draze moji drazí soutrpníci,koukejte na anime,chroupejte mangu,užívejte sluníčka(až vyleze),tancujte,zpívejte a jednoduše užívejte života....vaše Pa-chan!

Boobs AMV:D:D:D

7. července 2011 v 15:50 | Paia |  Ostatní Anime


Co k tomu jen říct....snad jen to,že prsa vládnou světu:D
(pokud vám AMV nepůjde pustit,je to nejspíš proto,že nemáte profil na youtube,nebo že tam nemáte věk vyšší než 18 let)

Tomu se říká tábor :D

5. července 2011 v 22:16 | Hikate |  Hikate deníček


Ano, podle jména už vám musí být jasné kde jsem - na táboře. Ale vysvětlím to od začátku...
Po tom co jsem přidala poslední článek, jsem chtěla přidat spoustu věcí, ale nakonec nevyzbyl čas. Mamka chytala hrozný záchvaty a vyhazovala mě od PC každou chvíli, a když už jsem tu byla, tak jsem dokoukávala různé anime. A když jsem mohla být na PC, ale přitom nebyla, tak to bylo kvůli tomu, že jsem byla venku. Přeci nebudu vysedávat doma, když můžu jít ven se svzm klukem, kamarádkou...že?
No a pak bylo 30.6. neboli mé narozeniny a výzo. Dostala jsem dvě dvojky, z Čj a M - tedy jako minule. Ugh...Mé narozeniny byly super. Od kamarádky jsem ještě nic nedostala, ptž jsme se dohodly, že si dáme dárky na nějaký oslavě, kterou si uděláme, jelikož má kamarádka narozky 14 dní po mně.
Od svého kluka jsem dostala úplně dokonalý polštář ^^ A pár dní předtím jsem od něj dostala další prstýnek :D Už mám od něj dva! (já sem takový chlubna :D). A od rodičů jsem dostala notebook. Sama jsem si ho mohla vybrat(samo že mi můj boyfriend zase pomáhal :D) Takže mám HP. Máma mi rázně řekla, že ničím rodiný PC tak mám notebook :D Já notebooky nesnáším, ale tehle se mi líbí ^^ Je menší než jiné notebooky (ne není to netbook, je fakt menší jen o kousek) a tím pádem není tak velký na mě. A měly by na něj jít i náročnější hry ^^ Už jsem si stáhla dva amarérský levly Tomb Raider a oba mi fakčí, takže super ^^ Kedomá věc, která mi všechno komplikuje je Windows 7, jelikož na to nejsem zvyklá - a tak se na tom učím :D Ale zpět k příběhu.
No a 1.7. jsem odjela na Aj tábor, na kterém jsme už počtvrté. Cítím se tu... divně. Rozumím si tu s dvěma holkama co jsou tu nové a jsem s něma na pokoji - jsou úžasný! :D A s jedním kamarádem, který tu je stejně dlouho jako já. Jenže už jsou tu komplikace. Ten můj kamarád onemocněl a jedna s kamarádek si udělala výron kotníku :( Takže blbý no. Jsem ve skupině s lidma, s kterýma jsem nikdy ve skupině nebyla - krom dvou, ale zatím vyhráváme v celotáborovce. V Aj jsem ve skupině B což je druhá nejlepší a dokonce držím krok s těmi lepšími ^^ Je mi stále zima, jsem unavená a stýská se mi po hodně lidech. Vím že s PC to není REAL CAMP, ale já bych bez něj zešílela...No nic asi jdu spát... ?ožná něco přidám papa

Fahrenheit/Indigo Prophecy-Sníh potřísněný krvavým tajemstvím...

5. července 2011 v 15:07 | Paia


New York je zahalen hávem noci.Všechno je pokryto bílými závějemi,zatímco z nebe padají další a další sněhové vločky,jako by to snad ani nikdy nemělo přestat.Nacházíme se v zapadlé kavárně,kam si pár náhodných lidí zašlo,aniž by vědělo,že právě v tuhle noc,která se zdá být jako každá jiná,se stane něco...něco,co už jim nikdy nikdo nevymaže z paměti.