Srpen 2011

ADVik 2011 aneb když nejsou přednášky, DDR postačí

20. srpna 2011 v 14:41 | Hik~chan |  Hikate deníček
Ano Hikate byla na Advíku přítomna a proto je tu po super-dlouhé době report.

Před Advíkem jsem ještě byla venku do 13:30 hodin. Přišla jsem domů a taťka hned začal šílet abych se utíkala připravit. Vzala jsme si tunu gotickýho oblečení, ale náhle jsem dostala chuť na něco jiného a nakonec jsem skončila jako nějaká sweet spatlanina.
A tak jsme vyrazila. První den měla už jít moje kámoška, ale kvůli jedné věci musela první dne odvolat - tak jsme šla sama. Pořišla jsem kolem 14:45/15:00 a chvíli se bála vystoupit z auta. Ale jak to tak bývá - chuť jít na Advík zvítězila a já vyrazila vstříc frontě. Stoupla jsem si a začala se nehorázně nudit :D Po nějaké chvíli jsem si všimla jak na mě někdo mává - samozřejmě to byla úžasná Pa-chan ^^ Pustila jsem ji i Sempaie k sobě protože to zaprvé: Dělali všichni - a zadruhé - jsem se nudila :D Tak jsme frontu nakonec statečně vydrželi i když jsme museli vzdorovat asi deseti minutám, při kterých jsme stáli u těch voňavých nudlí - ano - když se fronta zastavila, my zůstali stát přesně vedle nich. Hrůůůza! Málem jsem omdlela hlady.
Když jsme se dostali dovnitř, zjistila jsem že nemám v plánu jít na nějakou přednášku a tak jsem chodila za Pa-chan :D (doufám, že jí to nevadilo :D). Byli jsme na Yuffiných přednáškách a vážně byli skvělý :D Asi nejlepší na kterých jsem byla :3
Největší epic fail byl,když skončila přednáška a můj taťka vešel dovnitř. Já jen "WTF?" jako co tam dělal?! A on že prej si v klidu prošel celou KC Zahradou a nikdo mu nic neřekl :D No - rozloučila jsem se a odešla domů.


Advík 2011...Milovaný i nenáviděný

7. srpna 2011 v 16:38 | Sempai & Paia |  Paia deníček

A je to tu!Slibovaný report z letošního Advíku!Ovšem oproti loňsku tu máme trochu změnu.Své postřehy a zážitky do tohoto článku totiž věnoval i hostující mladý,nadaný,pohledný(Don´t be Fangirl!)...Sempaaaaaai!!Takže doufám,že se vám článek s pár terénními fotkami a jistou hladinou nadsázky bude líbit a neskončíme jako dvě ohořelá torza v nějaké garáži(Upozorňujeme,že tento pořad není vhodny pro fanoušky organizátorů).