Leden 2012

Obrat k lepšímu...doufejme:)

29. ledna 2012 v 18:31 | Paia |  Paia deníček
Nevěřili byste,jaký archivní kousky elektroniky najdete na našem intru.Ale i když je archivní,tak funguje a proto můžu psát tenhle článek...nebo spíše pokračování telenovely o mém notebooku a o tom jak jsem bez něj v háji.Jo budu znít jako závislák a asi jsem a tý závislosti se zbavovat nechci,pokud to závislost je,ale radši preventivně budeme říkat že ano,abych se pak mohla nechat příjemně překvapit když ne.Skoro dva roky života nastřádaný v jednom stroji.Přežil se mnou spoustu těžkejch období a všechno co jsem v něm měla nastahovaný a uložený mi přišlo jako naprosto nezbytné pro přežití.A když mi doma řekli,abych si z něj zazálohovala to nejdůležitější,jen jsem seděla a nevěděla jsem co.Nakonec jsem z celýho notebooka(kterého jsem kdysi dávno s láskou pojmenovala Taťána,jelikož náš domácí počítač byl Evžen a chtěla jsem aby byli hezkej pár) vytáhla 1GB dat,obsahující pár fotek,dvě alba písniček a několik povídek a věcí do školy.A ani vypálit jsem to enmohla,protože mechanika chtěla jiný DVD než jsem měla.Takže můj život v průběhu dvou let scvrklý do 1 GB.Když nad tím přemýšlím,vždycky děsně brečím.Teda já teď ty poslední dva dny skoro furt brečím i když je to jenom stroj.Chápejte,byla to věc,kterou mi moji rodiče svěřili,abych se o ní starala a já to nedokázala.A strašně mě to mrzí,spoustu věcí jsem s tím zkomplikovala,sama v sobě jsem se zklamala a je mi jednoduše na nic.Ale teď k tomu lepšímu.Spolužačka našla doma starší notebook,kterej nepoužívaj a mohla by mi ho půjčit.Což je pro mě úžasná naděje...a asi to má být i nějaký znamení.Abych si víc vážila too co mám.Možná abych víc psala na blog.A může to znamenat spoustu dalších věcí...a pro mě to momentálně znamená lehký obrat k lepšímu:)

V háji.

28. ledna 2012 v 8:43 | Paia
Vezmu to rychle,bez obrázků,tragicky,přesně tak jak to je.Víte,občas mě můj notebook zlobil...zbělela mu sama od sebe obrazovka,problikával zeleně ale já si myslela že je to oukej,protože to vždycky přestalo.No,zjevně nebylo,protože včera potom co jsem ho zapnula tak veškerá černá barva je zelená a přes obrazovku mám pruhy jak kdyby mi někdo do monitoru jebnul kladivem.NaŠTĚSTÍ je ještě v záruce,tak ho zkusíme reklamovat,ale to může trvat strašně dlouho a můžou se mi na tu reklamaci klidně vykašlat,protože jestliže do mě někdo třeba blbě praštil v metru nebo v tramvaji a tím se ten noťas poškodil,tak nedostanu nic a novej notebook dostanu asi tak....nikdy.Tak mi držte palce mí milí anime maniaci:)

Being cool.

25. ledna 2012 v 19:10 | Paia nebo Paichichi |  Paia deníček
Asi se divíte,co je to za název článku.Děláme v angličtině gerundium.S přechodníkama.Sousledností.A s tím kdybych byla bývala.Všechno najednou.Dokonce i když říkám Fucking english...je tam to fucking ing.Ale co s tím nadělám,než naší učitelku přejde menopauza může to trvat i rok a do tý doby nemusí být milejší pod úroveň dráta v oku.Škola je všeobecně celá na drát v oku nebo na něco mnohem většího a nepříjemnějšího,jako telegrafní sloup,náklaďák nebo nějakej asteroid o poloměru půl kilometru(A NE NEVYPOČÍTÁM VÁM JEHO MODUL PRUŽNOSTI!!).
I když decentně a narcisticky a sebestředně se vám chci pochlubit že za celé své dlouhé umírání na gymplu(neumírám kvůli učení,ale kvůli tomu že v žalostný většině hodin bojuju se spánkem kterej jde blbě maskovat,jelikož mlaskám a mluvim ze spaní) budu mít vyznamenání.Jentaktak ale budu.No,stejně nevím k čemu mi to bude,na střední už se znova nehlásím....teda zatím,kdoví kolikrát ještě prolítnu.
Co se týče mě osobně...mám červenou hlavu.Odhodila jsem svůj rozkošný všehochuť melír a nejdřív si na hlavu nalila decentní hnědou a pak MAHAGONOVOU.Kdo by řek,že když bude na obale ženská s červenou hlavou,že to taky tak schytám.A voalá stalo se a já jsem spokojená,ohnivá zrzka,to jsem si vždycky přála,ale nikdy jsem na to neměla koule.Až teď a to ani tak nebyly koule jako spíš blbý světlo v drogerii.
A pokud něco opravdu poslední dobou dělám,tak hraju a čtu.A taky koukám na filmy.Žel bohu ne na anime.Bojím se,že mě to už trochu míjí,protože jediný co mám rozkoukaný je Durarara a to tím rozkoukaným myslím viděla jsem dva díly:D ale chci to vydržet kvůli tomu úžasnýmu openingu.Ale strašně se mi líbí novej Sherlock Holmes,na kterým jsem byla včera v kině.Aneb detektivní zápletka může jít do hajzlu,když tam máte poníka.Jo a Rayman origins je úžasná hra....teda snad se k ní o víkendu dostanu přes hordu lidí,co jí chtěj hrát taky:D
Jo a lidi,až se někdy budete s někým rozcházet,nekydejte na něj špínu a nedělejte histerický a psychopatický kroky,který potom píšete na facebook.
A normálně zjišťuju že jsem černohumorní zlosyn.To jsem teda byla i předtím,ale neříkalo mi to tolik lidí.Molly mi to říká furt že jsem zlosyn,protože se směju divnejm věcem který jsou zlý a ona se jim pak musí smát taky.A Sempai mi řek,že jsem černohumorní,když jsem měla blbou náladu a rozesmála mě v televizi zpráva o chlápkovi,co si střelil do hlavy hřebík a nevěděl o tom.

Týden kdy zanikl megaupload a nastala válka

21. ledna 2012 v 20:41 | Hik~chan |  Hikate deníček
Možná už jste to zaznamenali a nebo se o tom doslechli. Začala válka. Nečekejte kulomety a atomové bomby (no i když) - tohle je totiž válka internetová. Ano, čtete správně. Tahle válka začala poměrně nevinně. Jednoho krásného dne, byl zablokován na pouhopouhý den megaupload. Zablokovala ho jistá organizace s názvem S.O.P.A. To je společnost proti šíření pirátství /shrnuto/. Na megaupload si prostě brousila zuby a po pár měsících (tedy včera) zablokovala megaupload natrvalo. Proč?
Ano možná by mohlo jít o prostý postup proti pirátství, jenže nezačíná tohle zavánět cenzurou?
Vemte si to takhle - koukáte na anime. Jenže kdyby dostala S.O.P.A. větší moc, už byste se na anime ani coulem nekoukli. Už žádné stahování, dívání se na anime na netu, čtení a stahování mangy... Žádné mp3 nebo obrázky.
PROSTĚ NIC.
A to není jen tak. SOPA by totiž nemusela zakázat jen megaupload a jiné stránky na stahování. Co třeba YouTube?
Spousta videí a hudby bez souhlasu vlastníka. Ano klidně by mohli zablokovat i YT. A tím by se mohlo stát jediné - kolaps internetu.
A tak se jistá skupina hackerů s názvem Anonymus rozhodla vyhlásit válku S.O.P.A, P.I.P.A. a celkově USA úřadům a začala jim zhazovat stránky. Jak FBI, tak například Warner music. Tato skupina vyslala dnes do světa zprávu, že pokud se neobnoví Megaupload do 72 hodin, tak začnou hackeři zneužívat a shazovat stránky FBI, Sony network, Facebook, Twitter etc.
A tím vyhlásili sopě válku - a je jenom na uživatelích ke komu se přidají...


(chudáci lidé co si koupili Premium account na Megauploadu -.- )

Červená Karkulka trošku jinak

16. ledna 2012 v 17:00 | Paia |  Blbosti

Dlouho jsem nenarazila na nic tak cute jako zamilovaný vlčí kluk.Miluju ten moment,kdy zvedne kytičku a začervená se.A opět se tu objevuje jedno důležité ponaučení do dalšího života:NEVĚŘTE KRÁLÍKŮM S ROHEM!