Červenec 2013

Do you remember, butterfly, early summer...

15. července 2013 v 11:47 | Paia |  Paia deníčekI když ta písnička není z nejveselejších, tak se mi moc líbí. Má v sobě něco tak zvláštně letního. Něco,co ěm trošku chybí.
I když jsou prázdniny,tak si je nemůžu užít tolik,jak bych chtěla.Jaká je pravděpodobnost,že se vám v jeden týden sejdou tři naprosto odlišné nemoci?V mém případě asi tak stoprocentní. Ano,takže první krásný, prosluněný červencový týden (a půl) jsem strávila ležením v posteli...tak ještě štěstí,že jsem měla tak šikovného ošetřovatele, bez těch čajů, přikrývek a hlazení po vlasech ve spánku bych to nezvládla. Tak mi držte palce,ať se dám do kupy,zatím totiž ten boj mírně prohrávám.

A já prohrát nechci!Protože je teď toho tolik,co chci zvládnout.Nechci zbytek prázdnin proležet po nemocnicích...mám tolik plánů,tolik práce, co musím udělat, tolik věcí, které mě zase začaly bavit a naplňovat,jako kdyby se čas přetočil pár let zpátky.Je to úžasný pocit, cítit jak vás radost hřeje nejen z venčí,ale jak z vás i vyzařuje.To,jak jí můžete dávat i ostatním, oplatit jim to,co pro vás udělali. Divili byste se, kolik v sobě člověk najde síly, když to čeká nejmíň.Ve chvílích, kdy se zdá, že už nejde nic udělat,že on sám nemůže, ve chvílích, kdy to vzdávají všichni ostatní. Někde to ve vás dřímá, nepovšimnuto, skryto, zamaskováno a pak se to najednou zjeví a rozmlátí všechny problémy co jste měli. Paradoxně i ty problémy, které vznikly možná právě proto, že tuhle drobnou kapičku odvahy, síly, pudu sebezáchovy jste neměli, nebo jí nemohli najít.

Co se týče Advíku, už je celkem blízko,ale mě jen a pouze naštval. Přihlásila jsem se se dvěma přednáškami.Jednu mi neuznali. V programu mi zprasili jméno. Mojí přednášku hodili až na poslední den na předposlední čas.Což znamená,že se mi an to všichni vykašlou,protože už budou an cestě domů.Kruci. Štve mě to,štve mě to,štve mě to. Proč? Protože s mojí přednáškou Hry vs Filmy si dávám fakt práci.Musím tomu obětovat doslova hodiny s otřesnými kousky kinematografie(a s tím nejhorším,co herní průmysl zplodil) a na ty lukrativnější časy jsou lidi,co třeba letos přednáší prvně,ty přednášky mají tři a an témata,který se v průběhu všdch čtyř dnů Advíku opakují.To mi rve žíly. Rve mi žíly,že je tolik přednášek o LoL, kde podle mě není o čem přednášet,pokud se člověk o tu hru trochu zajímá. Já to fakt protrpím,aby ostatní nemuseli a stejně po ěm ani pes neštěkne.Chjo. Jasně,každej začínající přednášející musí dostat šanci,koneckonců já jí loni taky dostala, jen jsem si bláhově myslela,že když jsem se loni osvědčila a třeba pár lidí i rozesmála,tak že budu mít výhodnější startovní pozici.
Co se týče cosplayů,přemýšlím,jestli si vzít jeden enbo dva.Záleží an tom,jak dobře se mi povede upravit masku na Lan Fan,pokud vůbec.A musím zapracovat na paruce pro Faith...takže asi většinu času budu za civilistu v obřím lososově růžovém klobouku...tak to je takový poznávací znak mimo dav.

A ještě jednu věc jsme slíbila!Fotky ze Zombie Walku.Jelikož jsme šla až vzadu,skoro žádný fotky nemám,ale jedna se mi opravdu moc moc líbí^^

Foto:Ivo Oskar Osvald

I am Rebecca and I will do my best! ;)