Duben 2014

Sakurový snílek

6. dubna 2014 v 17:30 | Paichichi/Paia |  Paia deníček


Venku ej tak krásně, že dokonce zapomínám na to, že maturuju! A to je zázrak, protože na to myslím skoro furt. Tedy vyjma chvil, kdy kouknu přes školu a tam vidím sakuru. Nevím, podle jakého měřítka se měří to, co přesně sakura je a co není, ale ať je ten strom cokoliv, já mu říkám sakura a vždycky mi připomene, že musím makat, abych jendou viděla ty pravé, japonské.
Nevím jak je možné, že mě pár růžových lístečků dokáže tak zhypnotizovat. Jen tam stojím v němém úžasu a dala byhc všechno za to jenom moct do té hromádky růžového sněhu skočit a dívat se skrz větve na nebe.
A téhle krásné barevné harmonie, klidu a všech dalších možných krásných pocitů se rozhodla využít má kamarádka Mollys (opět se svým obřím foťákem, který je větší vždycky, když ho vidím, zatímco Mollys se zmenšuje). Ono je takové sakurové focení už tak trošku tradicí, jen škoda, že letos je to naposled (pokud se nerozhodnu si to tu nedobrovolně o rok prodloužit). Já ani pořádně nevím, co sem napsat do popisku, protože je to sebestředný článek, ve kterém jsou zase krom pár nepodstatných slov jenom fotky (ale velice pěkné Mollysovy fotky!^^). Je to focené nějakou speciální technikou, kdy se něco rozostřuje a vůbec tomu nerozumím (a když mi to Mollys vysvětluje tak světácky kývu hlavou jako že je mi to totálně jasný a mohla bych o tom přednášet).
Jen snad ještě...nelekněte se krátkých vlasů.