Hikate deníček

Voda, čistá voda

11. března 2012 v 18:40 | Hik~chan

Už asi dva týdny piju jen vodu a ráno čaj. Víte držím dietu :D Řekla jsem si, že budu hroooozně sexy do bikin a tak to začalo. A musím říct že jím zdravěji, pravidelněji a je mi celkově líp ^^
Hraju The sims 3 - zase jsem se k hraní vrátila a pařím jako o život :DD
Maturiťák - né můj ale mé sestry. Žjůůůva, už mám i šaty! Takový rožový, splívavý nad kolena ^^ Ale ještě nemám boty -.- Budu mít obyč. černý lodičky, ale mamce se zdali všechny, které jsme viděly, moc vysoké >< Chjo!
Moje wow mánie pokračuje - už mám přečtený tři knihy a poprvý mám postavu na 85 levlu! ^^ :33333 Dneska jsem si koupila WoW komix XD
Minato Kushina - závislák stále jsem ^^ Minato je pro mě už nějakej ten rok největší krasavec a Kushina je prostě dokonalá :3
Anime a manga - poslední dobou čtu jenom mangy. Avšak rozkoukala jsem i jedno anime - Bakemonogatari :3
Hry - na ntb jsem rozchodila Syberii a Zoufalý manželky. Na stolním PC zase Rayman Multiplayer :D
Škola - nic moc. Aj mi moc nejde, čj taky... Zato v M jsem docela dobrá :D
Oblíbenost - jedna dívčina ze třídy si do Inspirativních lidí na FB dala mě :DD Dobře já xD

Jsem unavenááá~ :3

Za čest a slávu!

9. února 2012 v 16:38 | Hikate

Poslední dobou mám zvláštně vygumovaný mozek. Vážně, když jsem 31.ledna šla k učitelce držící vysvědčení, připadala jsem si jako bez ducha. Dívala jsem se jí do přísných očí a v hlavě mi hýřily myšlenky týkající se jejího výrazu.
"Neusmívá se... Sakra...To vypadá špatně! Určitě je zklamaná!" Pomalu jsem se k ní blížila a skoro se klepala. Jsem v osmičce a tudíž potřebuji co nejlepší vysvědčení... A taky kvůli rodičům. Pamatuju si jak jsem polkla a přitom zakopla o tašku jednoho z mých spolužáků a poprvé se odtrhla od učitelčina pohledu. Když jsem se očima vrátila zase k ní, pořádně jsme se lekla - usmívala se. Co? Usmívá se?
V tu chvíli jsem k ní došla a ona na mě s úsměvem promluvila: "Gratuluji."
Podala mi vysvědčení, já poděkovala, otočila se a v tu chvíli jsem se teprve odvážila,se na vysvědčení podívat.
A sakra. Dostala jsem samý jedničky! ÁÁÁ
Oči se mi začali zalívat slzami, naběhla jsem ke kamarádce a obě jsme tam bulely jako o závod. Obě jsme měli samý jedničky. Jéj!
---
Jo přesně takhle se to stalo. Nedokázala jsem tomu uvěřit. Čekala jsem dvojku z češtiny, ale nakonec mám jedničku! Byla jsem opravdu šťastná. A při tomhle mě napadla jedna věc. Víte že já se vůbec neučím? Opravdu ne. Nemám to zapotřebí, protože poslouchám v hodinách. Je mi jasné že až bude někde na gymplu tak se budu muset učit. Ale na základce to mám zatím v pohodě. Proto mě tak vytáčí, když se zeptám čtyřkařů, proč se na to nepodívají a oni mi odvětí:
"Já se prostě neumím učit."
A pak je vidím že o hodině dělaj blbosti -.- Abych se přiznala tak já fakt nejsem ten "studiiní typ". Škola mě nebaví (tedy krom určitých předmětů) ale vím, že je důležitá.
Proto je docela ironické, že mám samý jedničky i když jsme celý pololetí pařila WoW :D A prej že jsou WoWkaři úplně vypatlaní :D Tady to máte hateři! Muhehehe!
No asi to bude kvůli tomu že já WoWko tak úplně nehraju kvůli "hře", ale kvůli příběhu. Ano zamilovala jsem si příběh Warcraftu ^^ Už jako malá jsem pařila Warcraft II a později jsem si několikrát zopákla Warcraft III. Před půlrokem jsem začala hrát World of Warcraft a teď nedávno mě chytli i knihy. Mám za sebou dvě a chystám se i na zbylé. Teď jsem si zahrála Warcraft III znovu a chápu mnohem víc věcí, než jsem chápala jako malá. Opravdu je to skvělý příběh! :D

Možná si někdo povšiml, že obrázek nahoře je Arthas x Illidan slash :D Dávám to sem z jistého druhu ironie. Jednou jsem si takhle hledala nějaké obrázky Arthase a každej 4 byl slash s Illidanem - teď jde vidět kolik fanartistek hraje WoW :DDD

Udělala jsem další dvě AMV - to nevíte, že? :D

Tohle je mé AMV na jedno skvělé anime s názvem BOKURANO.
V nejbližší době na něj chci udělat recenzi ^^

Ano, myslím že tohle nemusím vysvětlovat ne? ^^
MINA x KUSHI
Vy víte jak oba zbožňuji :3

Po dlouhé době další článek plný mých žváštů - doufám že jste si početli :D

Týden kdy zanikl megaupload a nastala válka

21. ledna 2012 v 20:41 | Hik~chan
Možná už jste to zaznamenali a nebo se o tom doslechli. Začala válka. Nečekejte kulomety a atomové bomby (no i když) - tohle je totiž válka internetová. Ano, čtete správně. Tahle válka začala poměrně nevinně. Jednoho krásného dne, byl zablokován na pouhopouhý den megaupload. Zablokovala ho jistá organizace s názvem S.O.P.A. To je společnost proti šíření pirátství /shrnuto/. Na megaupload si prostě brousila zuby a po pár měsících (tedy včera) zablokovala megaupload natrvalo. Proč?
Ano možná by mohlo jít o prostý postup proti pirátství, jenže nezačíná tohle zavánět cenzurou?
Vemte si to takhle - koukáte na anime. Jenže kdyby dostala S.O.P.A. větší moc, už byste se na anime ani coulem nekoukli. Už žádné stahování, dívání se na anime na netu, čtení a stahování mangy... Žádné mp3 nebo obrázky.
PROSTĚ NIC.
A to není jen tak. SOPA by totiž nemusela zakázat jen megaupload a jiné stránky na stahování. Co třeba YouTube?
Spousta videí a hudby bez souhlasu vlastníka. Ano klidně by mohli zablokovat i YT. A tím by se mohlo stát jediné - kolaps internetu.
A tak se jistá skupina hackerů s názvem Anonymus rozhodla vyhlásit válku S.O.P.A, P.I.P.A. a celkově USA úřadům a začala jim zhazovat stránky. Jak FBI, tak například Warner music. Tato skupina vyslala dnes do světa zprávu, že pokud se neobnoví Megaupload do 72 hodin, tak začnou hackeři zneužívat a shazovat stránky FBI, Sony network, Facebook, Twitter etc.
A tím vyhlásili sopě válku - a je jenom na uživatelích ke komu se přidají...


(chudáci lidé co si koupili Premium account na Megauploadu -.- )

Pohled z okna

3. prosince 2011 v 9:33 | Hikate
Poslední dobou mám chuť vypisovat se... Řekněmě že tenhle článek bude jen splácanina mých pocitů/myšlenek. Nejdříve bych začala výhledem z mého okna. Mám postel naproti oknu a když si někdy lehnu na palandu k sestře a otočím se oknu, cítím se jako v prapodivném Wonderlandu. Ve dne si toho nevšimnete, ale v noci... Vidítě obrovskou tmu a v dálce spousty a spousty světel. Jednou když mi bylo mizerně a zase jsem ležela na téhle palandě a podívala se oknem, napadla mě dost spontální myšlenka - připomínalo mi to Sunu neboli Písečnou vesnici :D To co se předemnou rozprostíralo, vypadalo jako spousty zhaslých domů a úplně nakonci, ty světla, vypadala jako zdi města :) Byla to docela fajn představa.
Když nad tím tak přemýšlím, tak tohle okno tvořilo mé dětsví - jak jsem poznala že je Zima? Probudila jsem se a viděla jsem, že les, který jde z mého okna vidět je zasněžený. Na Jaře na jednom z nejvyšších stromů seděli ptáčci, v Létě svítilo slunce a celý pokoj byl zaplaven slunečními paprsky - a na podzim byly listy barevné :)


Moje mamka vaří cuketově :D Vím zní to divně, ale doma teď všichni už nějakou dobu drží dietu a mamka hojně používá cuketu jako dochucovadlo xD Né že by mi to vadilo, ale když ona to dává do všeho... :D Špízy - cuketa, rizoto - cuketa, špagety - cuketa, saláty - cuketa... CUKETY EVERYWHERE!
Yaoi gifs are hard to find.

Mám divnou náladu - čtu spooooooousty yaoi mang. Zase mě to chytlo, víte. Našla jsem zase nějaký dobrý :DD
Navíc má závislost na Sekaiichi Hatsukoi ještě neskončila :D Nakamamura-sensei - vy jste normální bohyně :DD
Vážně Yaoi je svělý - zkuste to někdy ;P

Na Vánoce bych měla dostat externí disk - už se ho nemůžu dočkat ^w^ Dobře, budu ho mít se sestrou... teda kromt oho yaoi, to si budu asi muset nechat v notebooku :DDD T.T
A lahůdečka nakonec :DD


Džá ne~ To říkají japonci když se loučí, asi to znamená "tak čau" :DDD


Hikate kadeřnicí

4. listopadu 2011 v 19:14 | Hikate
Začneme hezky odzačátku - Hik je nemocná.
Nebyla jsem kvůli tomu ve škole na den a dneska jsem byla ve škole na tři hodiny (vlastní tvorba ^^)
Ale hlavní událost dne! Hikate sama sebe ostříhala! Yáááy!
Ehm víte, já jsem strašně nešikovná a nikdy jsem se sama nestříhala, takže tohle je pro mě událost roku ^^


Vážně připadám si blbě že to sem dávám, ale vítě jak jsem nadšená? xDDDD

A sakra :D

15. října 2011 v 15:20 | Hikate
Začala jsem hrát WoW! :DD Dva kamrádi mě prosili, abych ho začala hrát. DLouho jsem odolávala, ale jakožto dlouholetá hráčka W3 jsem nakonec neodolalaa! :D
Slyšela jsem že to holky moc nechápu, co je poměrně blbost O.o Já to chápu a chápe to dalších, víc jak 100 holek co jsem potkala :D
Už na tom závislá jsem, ale je tu pro mě jedna překvapivá věc - mám lepší známky, než kdy jindy předtím! :D Samý jedničky (dokonce i z Matiky a Aj) ze všceh předmětů mi vychází jednička (z jednoho 1-2). Navíc, když se mnou někdo chce jít ven, tak s ním v pohodě jdu. Dělám domácí práce bez donucení a volný čas mi to nijak zásadně neubíra O.o Dívný, že? :DD
Asi jsem první celosvětová Wow vyjjímka :D
Další moje novinka jsou dvě shlédnuté anime - Kuroshitsuji (I, II) - ale toho jste si už určitě všimli.
Další anime je no.6 (doporučuju ^^)

Jinak WoW hraju 6 dní. Jsem Blood-Elf - Warlock a mám lvl 21 ^^ Asi bych měla víc levlů, ale tenhle týden jsem toho měla clk hodně. Takže jsem nijak moc hrát nemohla.
Normálně pařím s jedním kamarádem (ten druhý je mimo ČR) a ten dneska nemůže hrát. Říkala jsem si, že na něj počkám, ale pak jsem dostala chuť hrát. Nakonec jsem si vytvořila ještě jednu postavu (člověk paladin), abych na něj pak nemusela čekat :D Už mám lvl 7! :DDD

Asi jdu pařit, ještě předtím sem, ale něco přidám, nemám teď na WoW chuť *čtěte - vypadl server*

Sayonara~!

Hik a creepy fotky

2. října 2011 v 13:07 | Hikate
Víte, že Hik ráda fotí creepy fotky? :DD
Hádám že to nikdo neví - teda krom těch, co mě mají na Face v přátelích :D
A aby ti, které v přátelích nemám, nebyli "ochuzeni" o mé fotky, dávám je seeem :D

I hope you like it ^^


Další v C.Č.

ADVik 2011 aneb když nejsou přednášky, DDR postačí

20. srpna 2011 v 14:41 | Hik~chan
Ano Hikate byla na Advíku přítomna a proto je tu po super-dlouhé době report.

Před Advíkem jsem ještě byla venku do 13:30 hodin. Přišla jsem domů a taťka hned začal šílet abych se utíkala připravit. Vzala jsme si tunu gotickýho oblečení, ale náhle jsem dostala chuť na něco jiného a nakonec jsem skončila jako nějaká sweet spatlanina.
A tak jsme vyrazila. První den měla už jít moje kámoška, ale kvůli jedné věci musela první dne odvolat - tak jsme šla sama. Pořišla jsem kolem 14:45/15:00 a chvíli se bála vystoupit z auta. Ale jak to tak bývá - chuť jít na Advík zvítězila a já vyrazila vstříc frontě. Stoupla jsem si a začala se nehorázně nudit :D Po nějaké chvíli jsem si všimla jak na mě někdo mává - samozřejmě to byla úžasná Pa-chan ^^ Pustila jsem ji i Sempaie k sobě protože to zaprvé: Dělali všichni - a zadruhé - jsem se nudila :D Tak jsme frontu nakonec statečně vydrželi i když jsme museli vzdorovat asi deseti minutám, při kterých jsme stáli u těch voňavých nudlí - ano - když se fronta zastavila, my zůstali stát přesně vedle nich. Hrůůůza! Málem jsem omdlela hlady.
Když jsme se dostali dovnitř, zjistila jsem že nemám v plánu jít na nějakou přednášku a tak jsem chodila za Pa-chan :D (doufám, že jí to nevadilo :D). Byli jsme na Yuffiných přednáškách a vážně byli skvělý :D Asi nejlepší na kterých jsem byla :3
Největší epic fail byl,když skončila přednáška a můj taťka vešel dovnitř. Já jen "WTF?" jako co tam dělal?! A on že prej si v klidu prošel celou KC Zahradou a nikdo mu nic neřekl :D No - rozloučila jsem se a odešla domů.

Tomu se říká tábor :D

5. července 2011 v 22:16 | Hikate


Ano, podle jména už vám musí být jasné kde jsem - na táboře. Ale vysvětlím to od začátku...
Po tom co jsem přidala poslední článek, jsem chtěla přidat spoustu věcí, ale nakonec nevyzbyl čas. Mamka chytala hrozný záchvaty a vyhazovala mě od PC každou chvíli, a když už jsem tu byla, tak jsem dokoukávala různé anime. A když jsem mohla být na PC, ale přitom nebyla, tak to bylo kvůli tomu, že jsem byla venku. Přeci nebudu vysedávat doma, když můžu jít ven se svzm klukem, kamarádkou...že?
No a pak bylo 30.6. neboli mé narozeniny a výzo. Dostala jsem dvě dvojky, z Čj a M - tedy jako minule. Ugh...Mé narozeniny byly super. Od kamarádky jsem ještě nic nedostala, ptž jsme se dohodly, že si dáme dárky na nějaký oslavě, kterou si uděláme, jelikož má kamarádka narozky 14 dní po mně.
Od svého kluka jsem dostala úplně dokonalý polštář ^^ A pár dní předtím jsem od něj dostala další prstýnek :D Už mám od něj dva! (já sem takový chlubna :D). A od rodičů jsem dostala notebook. Sama jsem si ho mohla vybrat(samo že mi můj boyfriend zase pomáhal :D) Takže mám HP. Máma mi rázně řekla, že ničím rodiný PC tak mám notebook :D Já notebooky nesnáším, ale tehle se mi líbí ^^ Je menší než jiné notebooky (ne není to netbook, je fakt menší jen o kousek) a tím pádem není tak velký na mě. A měly by na něj jít i náročnější hry ^^ Už jsem si stáhla dva amarérský levly Tomb Raider a oba mi fakčí, takže super ^^ Kedomá věc, která mi všechno komplikuje je Windows 7, jelikož na to nejsem zvyklá - a tak se na tom učím :D Ale zpět k příběhu.
No a 1.7. jsem odjela na Aj tábor, na kterém jsme už počtvrté. Cítím se tu... divně. Rozumím si tu s dvěma holkama co jsou tu nové a jsem s něma na pokoji - jsou úžasný! :D A s jedním kamarádem, který tu je stejně dlouho jako já. Jenže už jsou tu komplikace. Ten můj kamarád onemocněl a jedna s kamarádek si udělala výron kotníku :( Takže blbý no. Jsem ve skupině s lidma, s kterýma jsem nikdy ve skupině nebyla - krom dvou, ale zatím vyhráváme v celotáborovce. V Aj jsem ve skupině B což je druhá nejlepší a dokonce držím krok s těmi lepšími ^^ Je mi stále zima, jsem unavená a stýská se mi po hodně lidech. Vím že s PC to není REAL CAMP, ale já bych bez něj zešílela...No nic asi jdu spát... ?ožná něco přidám papa

Ironie času

5. června 2011 v 18:52 | HikatePrávě sedím u počítače s odkrytým krytem, aby se mi nepřehříval a pomalu popíjím studený jahodový čaj od rána. Přemýšlím co budu dělat. Možná se půjdu vykoupat, nebo si zahraju The Sims 3 a nebo bych si mohla dočíst rozečtenou knihu. Nevím. Mám divnou náladu. Fakt že jo. Mám vždycky hrozný výčitky, že na blog nic nepřidávám. Ale když už se rozhodnu, že něco udělám, tak se něco stane. Buď nejsem na PC, nebo mi někdo zavolá, abych si zahrála nějakou hru a tak. Takže nakonec nic nepřidám a vždycky se kvůli tomu v noci vrtím. Ale nic, jdu si zahrát The Sims 3 a pak zkusím dopsat jeden rozepsanej článek.

trochu divná HIKATE

Někdy si říkám "WTF?!"

10. května 2011 v 22:36 | Hik~chan


Určitě jste se ve škole s někým, někdy neměli rádi, nebo spíš nesnášeli - u mě platí to druhé. S kamarádkou nás zastihlo to druhé. Nebo spíš, mi nesnášíme dotyčnou osobu - ona nesnáší mojí kamarádku (já sem jí pravděpodobně šumák :D) A kamarádce očividně něco závidí. Když je s někým, tak jí nahlas pomlouvá a když je sama, tak kamarádku sleduje orlím zrakem. Nevím o co jí jde, ale začíná to být zábava. Zezačátku kamarádku deptalo, že je hezčí atd (já jí to vymlouvala, protože bez tuny make-upu by ta holka vypadala... no řekněmě zajímavě :D) Ale poté si kámočka uvědomila to, co jí říkám už dlouho - ta holka chce něco, co má kámoška a ona ne. Tímpádem se z toho tlemíme obě - fakt to začíná bejt sranda :D

Yay ^^

22. dubna 2011 v 19:58 | Hik~chan


Vstupenky na Advík předobjednány! ^^
Už se tam nemůžu dočkat >w< Půjdu tam se svojí neotaku kamarádkou :) Byla to pro ní malá prosba a ona se teď tam dokonce těší! :))) (jen tak pro zajímavost, ví o anime stejně jako normální otaku, jelikož jí o všech anime náležitě vyprávím a i přesto se na anime nedívá :D)
Hmm~♥
Cosplay-e vymyšlené - skoro :D
První den na 100% Kushina ^w^
Potom no jestli bude matsuri, jako minule (jak jsme viděla, ale nebyla) tak půjdu v kimonu.
Potom budu asi school girl a neko girl, uvidíme :D Ale fakt se nemůžu dočkat n_n
Škoda jen že do shonen-ai místnosti budou pouštět určitě až od patnácti T.T
To mě přivádí na jednu vzpomínku. Jednou jsem se začala hrozně blbě smát a náhle přestala a řekla jsem si v duchu:"Proboha netlem se jako vymaštěná třináctiletá puberťačka"
^w^"
(budeme dělat že přesně tohle nejsem :D)

No nic jdu se najíst :D Sayonara
/Napište kdo jde na Advík taky, můžeme se setkat :)/

Awwww~♥

19. února 2011 v 22:20 | Hik~chan
muck xD
^w^

Víte poslední dobou jsem hodně pařila Warcraft III - Frozen throne... A zjistila, že se daj stahovat vlastní mapy a to i anime ^^
No a před jsem si stáhla pár Naruto, jednu Bleach a asi dvě anime mapy!
A je to

AWWWWWWWWW~♥

Jdeme vraždit ve velkém :D

30. ledna 2011 v 20:32 | Hik~chan
hh
Ohayo~

Gomene za to, že moc nepíšu. Měla jsem teď málo času a pokusím se to napravit -^^"
Zítra něco přidám (pokud mě máma nezabije za výzo :D), protože dneska si musím udělat jeden dú na Matiku a na tu já sem tuze blbá :D A na AJ mám dú taky :D
Na SasoDei doujinshi sem zapomněla :D Budu se ho snažit dopřeložit co nejdřív :D Njn jdu dělat úkoly tak pa :D 

Tři tečky jsou moc užitečná věc... ^^

22. ledna 2011 v 14:12 | Hik~chan alá Kushina~dattebane!
sss
Ohayo~♥

V pondělí jdu na svůj první turnaj v životě!^^ Osobně doufám, že budu celou dobu sdětě na lavičce náhradníku...
Eh no je to Florballový turnaj, Florball je u nás ve škole hodně důležitý, jako další spousta sportů. Nejsme sportovní škola, ale těch zlatých, stříbrných a broznových pohárů, co jsme vyhráli... Ani spočítat nejdou :D No a já sem vždycky měla to "štěstí", že když se vybíralo podle toho, jak je kdo dobrý v nějakém sportu, z naší třídy,tak já vždycky byla např. sedmá ze šesti :D  A teď mě vybrali ^^ Pro mě je to úžasná příležitost, jak se ulít ze školy! :D Hehe... Už mám doma i dres školy a kamarádka mě stihla varovat, abych si do něj oholila nohy xD (je to totiž tričko s krátkým rukávem a kraťasy :P)... no jo celkem se těším n_n

Jinak dneska jsem se zase fotila jako Kushina :D Je to takové moderní provedení Kushiny - jako by si vyrazila na nějaký rockový koncert :D V c.č.

Někdy mám chuť vraždit

19. ledna 2011 v 21:15 | Hik~chan
...
Gomene, že poslední dobou nic nepřidávám. Mám toho trochu moc a jsme dost přetížená. Když přijdu domů, tak jsem ráda, že je po škole. Lehnu si na gauč a půl hoďky poslouchám hudbu. Pak jdu k PC a jsem tam asi do 22 h, když přijde sestra dříve, tak do 21:30 h. Ve škole to je hrůza. Ajina je jako vždycky hrozná, učitelka na mě řve čímdál tím víc a opravuje každou mini chybičku a když někdo řekne nějakou blbost, tak mu nic neřekne - ale mě samozřejmě ano. Zítra je aj zase -.-" Pak mě štve Matika a Fyzika. Máme na tyhle předměty jednu učitelku, která mě hrozně štve. Na F probíráme každou hodinu novou látku. Hrůůůza. Sotva nám vystvětlí jednu, další dvě hodiny nás naučí 2 nový(někdy i víc) a třetí hodinu nám dá test z tý první. Ale i tak se můžu (bohudík) pyšnit jedničkou z F na výzo. Z matiky mám 2, ale sem za to i ráda. No po těláku mě vždycky všechno bolí, a to pořádně x_x 
V pátek jsem vždycky ráda, za to že není aj, a že je to celkem uklidňující poslední den v týdnu.

A víte co mě taky dost trápí? Chci se obarvit na červeno. Ale né kvůli svýmu Kushinofilství, já chci mít rudé vlasy už odmala ^-^ Pamatuju si, že jsem šla s mámou do školy a uviděla jsem rudovlasou ženu. Hned jsem jí začala obdivovat a být smutná, že nemám rudé vlasy xD Hehe ^^
Ale no, máma mi říká, že sem hysterka a ať mě to ani nenapadne a táta na mě jenom to, že radši ne, aby si na mě učitelky nezasedly -.-"

Fakt to je na nic... No co, dneska jsem se pobavila. Jdu si po schodech do druhýho ptara ve škole a uslyším jak na mě deváťáci řvou:"Okamura číháá, čong!" a chytaj výtlemy... Já sem se začala nehorázně telmit xD To prostě nešlo xD I to "naruto" bylo inteligentnější než takováhle kravina xDDD Si asi o sobě myslej, jak mi to nandali, ale kměli by si nejdřív přestat plést japonštinu s čínštinou :P

Další pozitivní věc je, že si konečně čtu tu knihu "Gejša" ^^ Líbí se mi a to hodně n_n 

A jak vlastně trávím volný čas? Hraju s pár kamarádama, skoro každej den GTA multiplayer XD A kecám si nima přes skype :P Pak si čtu spoooooosty yaoi mang a doujinshi :D Jo sem prostě divná n_n


Hik~chan

Nová image :3

3. ledna 2011 v 20:04 | Hik~chan
-§§
Hik má novou image! ^^

Hehe, dneska jsem byla u kadeřnice a dopadlo to více než zajímavě :P Víte, já si už asi dva roky nechávala dělat zrzavej melír a trochu sestříhat vlasy, ale tentokrát jsem šla k jiné kadeřnici a nechala si udělat proužky červené ^^ A taky, takovou menší patku :D Vypadá to dost zajímavě a ty melíry jsou dost blízko u sebe, takže vypadám trochu jako bych měla rude vlasy :D
KUSHINA! xDDDD Vůbec se nepoznávám a vypadám zas o něco straší :D Teď už mi asi nikdo nebude veřit 13 let xDDDD

A dneska mi sestra vyzvedla z pošty paruku na Kushinu! ^^ Jupí, donese mi ji později večer, až přijde domů, takže se těším! :P 

Rudovlasá Hik se loučí, s malou aktualitou :D

Jak by se měl jmenovat?

26. prosince 2010 v 18:06 | Hikate-Hime aneb HH xD
klggg
Vždycky chci napsat dlouhý článek. Nikdy ho dlouhý nenapíšu. Nevím proč... Když jsem ve škole, když do ní jdu, když z ní jdu. nebo když mám příležitost tak přemýšlím nad článkem, který sem napíšu. Ale mélokdy ho napíšu takový, jaký jsem napsat chtěla.
Hmmm... Teď ale k tomu, co jsem sem chtěla napsat. Už nějakou dobu si všímám, že jsem tak trochu "vzrostlá" do otaku a japonského světa. Nemyslím tak, že se dívám na anime, ale tak, že skoro všechny stránky, které na internetu navštěvuju, mají co dočinění s anime. Zkoušela jsem se dostat do HP komunity. Jak to dopadlo? Neusadila jsem se tam. Harry Potter je věc, na kterou mám chuť a náladu jen někdy - na anime vždy. Možná to taky bude tím, že Harry Potter je jen jeden, kdežto anime je fůra. 
Skoro všechny stránky na které chodím, mají co dočinění s anime (vyjjímka je např. Facebook atd.). Škola mě nebaví. Z matiky jsem teď dostala 4- a 4/5. Z Fyziky vůbec nevím co probírají... Jsem divná? Asi. Je pro mě utrpení chodit každý den do školy - hlavně kvůli Aj. Nesnáším naši angličtinářku - a ona mě. Furt mi nadává jak ájinu neumím a za každou chybu co udělám na mě řve, že mi takhle jedničku na výzo nedá. Mě nadává a směje se klukům, kteří čtou "Great" jako "Gríd" a "OK" čtou přesně tak, jak se to píše "takže žádný ou kej, ale ok". A já vím, že mi ji stejně nedá. Z Matiky mě taky čeká dvojka, z fyziky nejspíš taky, z dějaku asi taky a z čj si nejsem jistá. Na výtvarku jsem neodevzdala jeden výkres. Doufám, že mi ho učitelka dovolí odevzdat po Novém roku jinak budu mít z výtvarky dvojku na výzo - mám z VV samý jedničky a jednu pětku. UGH!
Vím dokonale, jakou hodinu máme AJ a jakou ne, jaký den jo a jaký den ne.
PO
ST
ČT
Tyhle dny ji máme. Utrpení pro mě. Ach jo.

No nic, jdu se dívat na nějaký pořádný yaoi :D      

Než něco ztratíte, neuvědimíte si, jak moc to milujete...

26. prosince 2010 v 10:00 | Hik~chan
hihi
Ohayo mina-san~!

Jak se vám líbily Vánoce? Mě poměrně dost... I když jsem dostala - oblečení, oblečení, oblečení a zase oblečení... Rodiče i sestra dostaly stejný nápad...ale kde mám nějaký anime věci?
Ty dostanu v pondělí, muhehehe... Mímu tátovi se totiž nechtělo na poštu, takže tam jde až v PO :D Muhehe...


No k nadpisu - Já neztratila člověka, já ztratila Skype!  TT-TT Nešel mi skoro dva tejdny a mě už nebavilo se všema kecat na Facebooku. Žádná Dawn ani Bára, ani nikdo jinej... T_T Ale včera se mi Skype povedl nahodit! :D Jahů! ^^

Jinak víte, že na blog.blog.cz anketa na nové téma týdne a je tam i yaoi? :P
Takže yaoistky - hlasujte, máte na to poslední den ^^

Vánoce jsou zpátky... I s Coca-Colou navrch! ^^

24. prosince 2010 v 11:02 | Hikate
hih
Veselé Vánoce! ^^

Dnes je 24.prosince což znamená, že jsou Vánoce!
Svátky klidu, míru a i těch dárků.

Takže pokud dnes Vánoce slavíte, tak vám přeju ať si je pořádně užijete ^^


Na Hikate-Paia můžete čekat nějaké ty články - asi tři články (překvápko, 2 Osudové hvězdy a nějaké obrázky a videa)Takže si Vánoce užijte!!!
 
 

Reklama